Bærum Seilforening

Postboks 539
1328 Høvik

Organisasjonsnummer: 979 554 257
Bankkonto: 1450 13 58550

Epost: epost@bseil.no

Besøksadresser:

  • Sarbuvollveien 21, 1363 Høvik
  • Bruksveien 83, 1367 Snarøya
  • Ytre Vassholmen, 1367 Snarøya

Klikk her for å få opp lokasjonene våre i Google Maps 
(Åpnes i egen side)

Epostadresser:

Du kan ta kontakt med klubben på følgende epostadresser:

Generelle henvendelserepost@bseil.no
Medlemsskapmedlem@bseil.no
Økonomikasserer@bseil.no
Faktura/refusjonbseil@ebilag.com
Utleie eiendomutleie@bseil.no
Utleie bryggermateriell@bseil.no
Styrelederleder@bseil.no
Regatta m.v.regatta@bseil.no
Kursrekruttering@bseil.no
Sommerleirsommer@bseil.no
Tur og havturoghav@bseil.no
Skagen Raceskagen@bseil.no

Styret

Valgt på årsmøtet 26. februar 2020.

FunksjonNavnTelefonE-post
LederChristian Galtung Gundersen920 44 448leder@bseil.no
1. nestlederErik Nodeland911 86 901kasserer@bseil.no
2. nestlederMarius Ellingsen951 13 961nestleder2@bseil.no
RegattaEspen Raggan906 23 185regatta@bseil.no
Sport/rekrutteringTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
SponsorLars Wilhelmsen951 48 877sponsor@bseil.no
Drift hus/eiendomHans Jakob Prydz928 55 100utleie@bseil.no
Materiell/bryggerEinar Slottan906 10 405materiell@bseil.no
Prosjektutvikling eiendomKnut Fredrik Ramstad982 42 526kfr@ancas.no
UngdomsrepresentantSander Kjendbakke467 74 050sander.kjendbakke@gmail.com
VaramedlemErik Lia901 97 025erik@marexim.no
VaramedlemUlrik Sandvigusandvig@gmail.com
SekretærMarianne Solbakken950 77 001epost@bseil.no

Protokoller fra styremøter finnes her.

Kontaktpersoner i foreningen

Sist oppdatert februar 2020

Klassekapteiner

OptimistjolleNiels Leikvang924 34 342niels.leikvang@gmail.com
BrettHans Kristian Danielsen959 99 106danielsenhanskristian@yahoo.no
Laser voksneEspen Raggan906 23 185eraggan@gmail.com
Laser ungdom (4.7/radial)Tarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
RS FevaDaniel Nilsen Wrightdaninil@online.no
29'erTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
SnipeJohan Mejlænder/
Gustavo Ribbe
917 06 948/
991 60 673
goggen49@gmail.com/
gustavoribbe@gmail.com
Tur og havBjørn Hansenhansen66@online.no

Trenerkoordinator

TrenerkoordinatorHedevig Nilsson932 77 817trener@bseil.no

Rådet i Bærum Seilforening

Alle henvendelser til Rådet fra foreningens medlemmer skal tilstilles foreningens styre epost@bseil.no.

Valgt tilNavn
2024Hedevig Nilsson
2024Espen Kuhle
2023Reidar Berthelsen
2023Erik Poppe
2022Espen Sandsdalen
2022Bjørn Havsgaard
2021Vidar Utne
2021Trond Aasland


Rådet skal behandle;

1. Behandle alle forslag til endring i foreningens lover.

2. Foreta innstilling om innvotering av æresmedlemmer.

3. Utnevne medlemmer til høyere utmerkelser.

Alle innstillinger gis ved flertall av de fremmøtte. Avstemmingen skal være hemmelig når rådet behandler innstilling av æresmedlemmer.

Kontrollkomite

MedlemInge Magnar Olerudinge@olerud.net
MedlemBjørn Havsgaard
VaramedlemEspen Kuhle
VaramedlemKristine Pollen Briså

Valgkomite

LederErik Poppeerik@poppe-oldervoll.net
MedlemOle Petter Pollen
VaramedlemRune Tønnesen
VaramedlemBjørn Hansen

Revisorer

Revisorer i Bærum Seilforening er Morten Mero og Harald Masst, valgt på årsmøtet 26. februar 2020.