Bærum Seilforening

Postboks 539
1328 Høvik

Organisasjonsnummer: 979 554 257
Bankkonto: 1450 13 58550

Epost: epost@bseil.no

Besøksadresser:

  • Sarbuvollveien 21, 1363 Høvik
  • Bruksveien 83, 1367 Snarøya
  • Ytre Vassholmen, 1367 Snarøya

Klikk her for å få opp lokasjonene våre i Google Maps 
(Åpnes i egen side)

Epostadresser:

Du kan ta kontakt med klubben på følgende epostadresser:

Generelle henvendelserepost@bseil.no
Medlemsskapmedlem@bseil.no
Økonomikasserer@bseil.no
Faktura/refusjonbseil@ebilag.com
Utleie eiendomutleie@bseil.no
Utleie bryggermateriell@bseil.no
Styrelederleder@bseil.no
Regatta m.v.sport@bseil.no
Kursrekruttering@bseil.no
Sommerleirsommer@bseil.no
Tur og havturoghav@bseil.no
Skagen Raceskagen@bseil.no

Styret

Valgt på årsmøtet 26. mars 2019.

FunksjonNavnTelefonE-post
LederChristian Galtung Gundersen920 44 448leder@bseil.no
1. nestlederErik Nodeland911 86 901kasserer@bseil.no
2. nestlederTallak Utne905 19 199nestleder2@bseil.no
RegattaEspen Kuhle993 58 396regatta@bseil.no
Sport/rekrutteringTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
SponsorLars Wilhelmsen951 48 877sponsor@bseil.no
Drift hus/eiendomKristine Briså905 78 143utleie@bseil.no
Materiell/bryggerErik Halstensen918 71 172materiell@bseil.no
Prosjektutvikling eiendomKnut Fredrik Ramstad982 42 526kfr@ancas.no
UngdomsrepresentantHedevig Nilsson932 77 817ungdom@bseil.no
VaramedlemErik Lia901 97 025erik@marexim.no
VaramedlemUlrik Sandvigusandvig@gmail.com
SekretærMarianne Solbakken950 77 001epost@bseil.no

Kontaktpersoner i foreningen

Sist oppdatert mars 2019

Klassekapteiner

OptimistjolleAsta Stenhagen916 90 527asta.stenhagen@gmail.com
BrettHelge Runer932 80 090helge.runer@gmail.com
Laser voksneEspen Raggan906 23 185eraggan@gmail.com
Laser ungdom (4.7/radial)Tarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
RS FevaTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
29'erTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
SnipeJohan Mejlænder/
Gustavo Ribbe
917 06 948/
991 60 673
goggen49@gmail.com/
gustavoribbe@gmail.com
SonarVidar Simensen410 31 765vidar.si@online.no
Tur og havBjørn Hansenhansen66@online.no

Trenerkoordinator

TrenerkoordinatorSander Raggan906 27 925trener@bseil.no

Rådet i Bærum Seilforening

Alle henvendelser til Rådet fra foreningens medlemmer skal tilstilles foreningens styre epost@bseil.no.

Valgt tilNavn
2023Reidar Berthelsen
2023Erik Poppe
2022Espen Sandsdalen
2022Bjørn Havsgaard
2021Vidar Utne
2021Trond Aasland
2020Liv Sindig Larsen
2020Gro Elvestad Moe


Rådet skal behandle;

1. Behandle alle forslag til endring i foreningens lover.

2. Foreta innstilling om innvotering av æresmedlemmer.

3. Utnevne medlemmer til høyere utmerkelser.

Alle innstillinger gis ved flertall av de fremmøtte. Avstemmingen skal være hemmelig når rådet behandler innstilling av æresmedlemmer.

Kontrollkomite

LederHalvor Paulssonhalvpoul@online.no
MedlemInge Olerudinge@olerud.net
VaramedlemHarald Walder

Valgkomite

LederErik Poppe
MedlemBjørn Brudevoll468 00 000brudevoll@head4more.com
MedlemOle Petter Pollen
VaramedlemBirgitta Nilsson932 10 913b.b.nilsson@medisin.uio.no