Bærum Seilforening

Postboks 539
1328 Høvik

Organisasjonsnummer: 979 554 257
Bankkonto: 1450 13 58550

Lurer du på noe? Ta kontakt med korrekt person i styret eller klassekaptein i listene nedenfor.

Besøksadresser:

  • Sarbuvollveien 21, 1363 Høvik
  • Bruksveien 83, 1367 Snarøya
  • Ytre Vassholmen, 1367 Snarøya

Klikk her for å få opp lokasjonene våre i Google Maps 
(Åpnes i egen side)

Epostadresser:

Du kan ta kontakt med klubben på følgende epostadresser:

Generelle henvendelserepost@bseil.no
Medlemsskapmedlem@bseil.no
Økonomikasserer@bseil.no
Faktura/refusjonkasserer@bseil.no
Utleie eiendomutleie@bseil.no
Utleie bryggermateriell@bseil.no
Styrelederleder@bseil.no
Regatta m.v.regatta@bseil.no
Kursrekruttering@bseil.no
Sommerleirsommer@bseil.no
Tur og havturoghav@bseil.no
Skagen Raceskagen@bseil.no

Styret

Valgt på årsmøtet 17. mars 2022.

FunksjonNavnTelefonE-post
LederMarius Ellingsen951 13 961leder@bseil.no
1. nestlederErik Nodeland911 86 901kasserer@bseil.no
2. nestlederHillevi Myhrehillevi.myhre@gmail.com
RegattaEspen Raggan906 23 185regatta@bseil.no
Sport/rekrutteringTarjei Mo Batalden904 74 557sport@bseil.no
Drift hus/eiendomHans Jakob Prydz928 55 100utleie@bseil.no
Materiell/bryggerEinar Slottan906 10 405materiell@bseil.no
Prosjektutvikling eiendomReidar Berthelsenreidar.berthelsen@live.com
UngdomsrepresentantErling Poppe Oldervollerling@poppe-oldervoll.net
VaramedlemChristine Walderchristine.m.walder@gmail.com
VaramedlemAnniken Murstadanniken@sjoleir.no

Protokoller fra styremøter finnes her.

Kontaktpersoner i foreningen

Sist oppdatert april 2022

Klassekapteiner

OptimistjolleNiels Leikvang924 34 342niels.leikvang@gmail.com
BrettKristian Buan
Henrik W. Bøhm-Wang
413 07 366
928 09 752
brett@bseil.no
Laser voksneEspen Raggan906 23 185eraggan@gmail.com
ExpressErling Poppe922 06 042erling@poppe-oldervoll.net
RS Fevasport@bseil.no
29'erOle-Petter Pollen917 71 451ole-petter@pollenmaritime.no
SnipeJohan Mejlænder/
Steffen Skjønberg
917 06 948/415 47 939goggen49@gmail.com/
steffenskjonberg@hotmail.com
Tur og havBjørn Hansenbjorn@sinbad.no

Trenerkoordinator

TrenerkoordinatorHedevig Nilsson932 77 817trener@bseil.no

Rådet i Bærum Seilforening

Alle henvendelser til Rådet fra foreningens medlemmer skal tilstilles foreningens styre epost@bseil.no.

Valgt tilNavn
2026Susan Berentsen
2026Christian Galtung Gundersen
2025Knut Fredrik Ramstad
2025Vidar Utne
2024Marianne Mogstad Solbakken
2024Espen Kuhle
2023Tallak Utne
2023Erik Poppe


Rådet skal behandle;

1. Behandle alle forslag til endring i foreningens lover.

2. Foreta innstilling om innvotering av æresmedlemmer.

3. Utnevne medlemmer til høyere utmerkelser.

Alle innstillinger gis ved flertall av de fremmøtte. Avstemmingen skal være hemmelig når rådet behandler innstilling av æresmedlemmer.

Kontrollkomite

MedlemKristine Pollen Brisåbrisaprivat@hotmail.com
MedlemRune Tønnesen
VaramedlemIngrid Danielsen
VaramedlemEspen Kuhle

Valgkomite

LederChristian Myhrechr.myhre@gmail.com
MedlemAsta Stenhagen
VaramedlemBjørn Hansen
Varamedlem

Revisorer

Revisorer i Bærum Seilforening er Morten Mero og Harald Masst, valgt på årsmøtet 17. mars 2022.